WINDYKACJA

nag4

Windykacja wierzytelności to usługa dedykowana dla klientów, którzy borykają się z problemem przeterminowanych wierzytelności, lecz nie mają własnych służb windykacyjnych, bądź chcą uniknąć czasochłonnej i kosztownej procedury odzyskania należności oraz zachować pozytywne relacje ze swoimi kontrahentami. Prowadzona przez nas Windykacja długów opiera się wyłącznie na procedurach prawnych i odznacza się wysoką skutecznością.


Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie zarządzania wierzytelnościami. W procesie windykacji należności staramy się być alternatywą dla windykacji masowej proponując indywidualne podejście do każdej zleconej nam sprawy.


Oferta windykacji obejmuje m.in. wysyłanie ostatecznych wezwań do zapłaty, sporządzanie pozwów, prowadzenie postępowań sądowych oraz prowadzenie postępowań egzekucyjnych i poszukiwanie majątku dłużnika.


Główne nasze atuty to :

• Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych!
• Czynności windykacyjne prowadzimy na własny koszt i ryzyko.
• Naszym jedynym wynagrodzeniem jest prowizja pobierana dopiero po odzyskaniu od dłużnika środków

Księgowość

nag11

Jednym z czynników decydujących o sukcesie firmy na rynku jest sprawnie działający dział księgowości.
W ramach tych usług wykonujemy kompleksową obsługę księgową, a także wyprowadzamy zaległości księgowe. Zakres oferowanych usług księgowych:

przycisk-wiecej

Odzyskiwanie podatku VAT z zagranicy

nag9

Odzyskiwanie podatku VAT od zakupów dokonanych w krajach Unii Europejskiej to jedna z naszych usług. Przedsiębiorco możesz ubiegać się o zwrot podatku VAT ponosząc wydatki poza granicami Polski na terenie Unii Europejskiej takie jak:

Więcej…

Kadry i płace

nag1

Zakres świadczonych przez nas usług z zakresu usług kadrowo- płacowych obejmuje:

  • Usługi kadrowe
  • Usługi płacowe

przycisk-wiecej

Windykacja, zarządzanie wierzytelnościami

nag4

 Windykacja wierzytelności to usługa dedykowana dla klientów, którzy borykają się z problemem przeterminowanych wierzytelności, lecz nie mają własnych służb windykacyjnych, bądź chcą uniknąć czasochłonnej i kosztownej procedury

Więcej…

BHP

nag12

W naszym biurze pracują również specjaliści z dziedziny Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz z zakresu ochrony przeciwpożarowej w wyniku czego możemy zagwarantować kompleksową obsługę w tej dziedzinie prowadzenia działalności.

Więcej…

Rozliczanie czasu pracy kierowców

nag13

Poprawna analiza i rozliczanie czasu pracy kierowców wymaga od przedsiębiorców szerokiej wiedzy na temat przepisów, wyspecjalizowanych narzędzi, wykwalifikowanej kadry, a przede wszystkim czasu, który trzeba poświęcić takim rozliczeniom.

Więcej…
Początek strony